Koceljeva forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Koceljeva forum

We are the greatest
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Erotske priče...

Go down 
+5
~ L e G i O n A r ~
baltazar
LiVe4MuSic :)
SkaZi
Ghost_Rider
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Ghost_Rider
Admin
Admin
Ghost_Rider


Male Number of posts : 371
Age : 35
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyTue Feb 05, 2008 1:57 am

Evo jedne pričice koju sam skinuo sa neta:

U nocnom klubu

Autor: justurgirl4

Bilo je to leto 2006 god...Beograd...grad svih poroka, i naravno grad u kome se sticu neverovatno lepa seksualna iskustva... Sedela sam sa drugaricama u jednom lokalu, posmatrale smo decke koji su ulazili u klub, poneki je bacao pogled na nas sto ali nista nije bilo konkretno dok nije na vrata dosao on...neznanac crne kose, malo visociji, nista posebno fizicki....ali pala sam na njegovu pricu....imao je pricu koju je malo koji muskarac u mom zivotu imao... Popili smo koje pice, smejali se, caskali...posmatrali smo jedno drugo,ispijali smo se pogledima...na tren su mi oci isle prema njegovom kurcu, mogla sam da vidim da je nabreko, da ce da eksplodira... Uhvatio me je kao da plesemo...u prepunom klubu smo igrali , pripijao se uz moje telo, niko nije obracao paznju, tako da je polako poceo da zavlaci ruku ispod mog minica....lagano sam je vracala na mesto, jer se nisam lepo osecala, mislila sam da svi gledaju pravo u nas... Bio je uporan, osetila sam da zeli da me tuca....Zelela sam i ja isto... Uhvatio me za ruku i poveo do toaleta, zakljucao je vrata, prislonio me na zid, i poceo divljacki da me ljubi...ah kako sam samo bila napaljena, osjecala sam koliko je moja pickica mokra, i samo je cekala taj veliki komad da udje....digao mi je noge uz zid, rasirio me kao nikad niko i zabio mi ga najace....Govorio mi je kako nikad nije jebao nekoga kao mene, kako sam njegova najvatrenija devojcica...Ludacki me je stiskao za grudi...MACO TAKO SI VRUCA< ZELIM STALNO DA TE JEBEM...bile su njegove reci dok mi ga je nabijao.... Promenili smo pozu, zeleo je da me jebe i od pozadi, zabijao ga je, okrenula sam glavu jer sam zelela da mu vidim lice prepuno zadovoljstva...cupao me za kosu, govorio mi najbezobraznije reci..sve ono sto me palilo i dovodilo do ludila...Trljala sam se u isto vreme dok mi ga je stavljao...bio je veliki ali sam toliko bila napaljena da mi u tom trenu ni 2 ne bi smetala... Osetila sam kad je svrsio...uradio je to u mojoj guzi...mogla sam da osetim kad je mlaz usao u mene...mmmmmm mislim da i ja mogu da kazem da mi je to bila nezapamceno dobra jebacina... Trajalo je to nekih 15-ak minuta, mozda malo duze....izasli smo i onako nasmejani se pravili kao da se nista nije desilo... Popili smo jos koje pice, i naravno pozvao me kod sebe u stan sto ja nisam odbila... Prica se ponovila ali naravno ovaj put je bilo mnogo lepse... imali smo sav komfort, niko nije mogao da nas vidi, mogli smo celo vreme goli da hodamo.... Skoro celo leto smo se vidjali i ponavljali nasu pricu...Imali smo perfektan seks....i sada se nasmejem kad pomislim koliko devojaka leti na lepe, sexy momke...a jedan tako obican momak koji me je samo zaslepio svojom pricom je bio savrsenstvo...
Back to top Go down
SkaZi
Admin
Admin
SkaZi


Male Number of posts : 1185
Age : 33
Lokacija : ides levo, pa skrenes desno, pa prva levo i tu sam
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyTue Feb 05, 2008 2:23 am

nema sta extra je....
Back to top Go down
https://skazi.serbianforum.info
Ghost_Rider
Admin
Admin
Ghost_Rider


Male Number of posts : 371
Age : 35
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyTue Feb 05, 2008 2:30 am

Silvija

Autor: Ilija11

Davne 1987. Ja student, sa kolegom odlucismo da podjemo do Svedske autostopom, ali niz istocni blok, Madjarska, Chekoslovacku i istonu Nemacku, pa traektom za Svedsku. Samo sto smu usli u Cesku, stopirajuci, zaustavise se crvena skoda Rapid, sa dve zgodne cure. Pitase nas gde idemo. Mi pomenudmo grad blizak oko 100 kilometra za da ne preteramo, a one nam rekose da idu u Brno to je bilio pola puta niz Cesku i prihvatismo sa radoscu. Jedna od njih bila je udata i zvala se Silvija, a druga razvedena. Uz put smo se sprijateljili. posto su govirili slicno srpskim, a moj kolega i drug znao je i pomalo ruski nekako smo sporuzemavali. Na ulazu u grad nisu nas ostavili, prosli, smo autobusku, zeleznicku, zaustavili smo se u jednom kvartu, pred zgradom gde je zivela Silvija. Pozvala nas u goste i na kafu da se odmorimo. sa radoscu smo prihvatili. U stanu nije bilo nikog, muz joj bio izasao. Njezina drugarica stavila je odmah kafu da se osvezimo. Ja am izvadio iz ranca, dobru makedonsku prepecenicu, i kartta evrope je bila na stplu. Popili smo po ednu casicu za dobrodlicu. Silvija je stala nadmnom nad mojom glavom dok sam sedeo u fotelju i gledali u kartu, pokazivsajuci kudatreba da idemo. njezine sise pocela su da dodiruju moj vrat. Osecao sam njihovu toplinu, mozak je prestao da mi radi. Njezina drugarica koje je sedela do moje fotelje primetila je samo se smeskala. Osetrila je moju uznimrenost i pocela je da se nisa milujuci me sve prisnije dojkama, glumeci veliku zainteresiranost, za put kojim idemo. Osecam sam joj ritam srca, nisam mogao vise da izdrzim. u tom momentu nestao je strah od mogucek dolaska njezinog supruga. Ustao sam. Bila je uspaljena i vec sa otkapcanim dugmicima na maici. Primetio sam ne nosi grudnjak, a sise pozudno kako me zovu. Rukom sam prosao ni nzinu plavu kosi, skloni je u stranu i poceo polako da je ljubiim. Usne nam se spoijise, strasno mo grickali jedno drugome usne. jezici su poceli da igraju najvatreniju igru. usela me cvrsto u zagraljj. Jezikom sam prolazio niz jjezino lice do vrata,. jedni ruku zavuko sam po polaotko niz otkopcanu maici, i izvadio levu dojku. pocevsi strano da ja ljubim i igrickam, usisvao sam dojke, polako se ovslobodila od maice. Ljubio sam dojke nezmenicno.Prstima prolazila mi je niz kosu i stezala mi glavu. Osetio sam da je to izludjuje. Povukla me za ruku i ovela prema spavacoj osobi, ostavili smo druga i njezinu drugarici u dvevnoj sobi. Pozela je odmah da me oslobodja odece. Brzo sam osta bez maice i bermuda, bez gacica. Ona je bila samo u minicu. polako sam nje oslobodio gacica, bacila me na krevet. Zamolila me da se opustim. poce strasno da me ljibi, jezikom od mojih usana spustala se preko grudi, zadrzase na pupku i poce strasno da mi ljubi nabrekli penis.. Oblizivala je i ljubila prvo jajja, igrala se jewzikom po penisu, dok sam joj rukama prolazio niz kosu milujuci je Poce strasno da ga uvlaci u usta, zeleci da ga proguta.Mislio sam da cu poluditi, ali nisam smeo da svrsim. Zelio sam da joj uzvratim. Podigao sam joj glavu i opet nam se spoise usne, dok je penis cvrsto drzala u ruci milujuci ga. Okrenuo sam je na ledja, hte sam bolje da je upoznam. Imale je lepo telo i prekrasne dojke. Poceo sam jeziokom da se igram po njezinom telu. Dosao sam do njezinjih dojki. strtasno sam, neizmenicno lijubio i gricka, usavao, jacinom da ih otkiniem i progutam. Levom rukom milovao sam jo vec odavna vlazni piicu. Moji prsti igrali su se njezinim Kliktorisom, dok sam strasno grickao i ljubio njezine dojke, Prsti su poolako izlazili i ulazili u uspaljenu picku. Uzela me cvrsto za penis i stavila ga u uspaljenoj picici Nabrekli penis prodirao je sve dublje i dublje, rastura sam, Cvrsto me stezala nogama htela je bolje da ga oseti, plasila se da ga izgbu. Osetih da cu ubrzo da svrsim, a htedoh igra da produzi, polako se okrenuh na ledja sad je Silvija bila nadamnom. Uzjahala je vreelog zdrepca. Jahala je divljacki dok sam joj rukama milovao dojka. Oseih da cu da svrisim, uhvatih j cvrto za kukoviei privukoh blize, mlaz vrelog semena zaplusnio njezinu utrobu. svrsavali smo u istom momentu, ona po drigi put. Igra nije prestala. ostala jwe na mene, nisuci se polako, penis je polako dobijao star oblik, bio je sve tvrdji i tvrdji, igra je mgla da produzi. Malo opusteni, u strasnom zagrljaji, usli smo u trans, u beskonacnom jebanje, menjajuci stalno poze. Na momente se uplasih da necu moci po drugi put da svrsim, potsvesno sam zeleo jebanje da ne prestane. Ali nabrekli penis bio je spreman za novo spricanje. Oseti ga i Silvija, izvadi ga iz vlazne i lepljive picice, od mog semena, i uze ga u ustra. Gutala ga kaozeden vodu, Potrudila se da proguta do poslednje kapi, usuvajuci sve sto se moglo iusisati iz njega. Zatim otisli smo zajedno pod tus, tu se nastavila nasa igra, ali nismo isli do kraj. Morali smo da pozurimo trebalo je uskorro da joj se vrati muz. Ostali smo na spavanje kod nijh, dva dana smo im bili gosti. Imal sui poseban odnos sa muzem, za mene previse slobodan. Mnogo puta bi izlazili svak sa svojim drustvom. Godinu dana posle ovog dogadja ponovo sam ih poosetio, bio im u goste nedelju dana. Ndeelju dana ludog seksa. posle mog gostovanja brzo su se razveli. nekoliko puta Silvija mi je slala garantna pisma, ali nisam otisao ponovo, a ona se bojala da dodje zbog ratnog stanja u bisoj Jugi. Posledni put sam je cuo pre dve godine. ponekad mi dolazi u snu gde nastavljamo nasu igru, gde strast caruje
Back to top Go down
SkaZi
Admin
Admin
SkaZi


Male Number of posts : 1185
Age : 33
Lokacija : ides levo, pa skrenes desno, pa prva levo i tu sam
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyTue Feb 05, 2008 2:47 am

e to ne mogu da citam...
Back to top Go down
https://skazi.serbianforum.info
LiVe4MuSic :)
Član
Član
LiVe4MuSic :)


Female Number of posts : 179
Age : 32
Lokacija : loznica city :)
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyTue Feb 05, 2008 3:39 am

Al sam se napala bas sam se napala ... nije lose cyclops
Back to top Go down
baltazar
Napredni član
Napredni član
baltazar


Male Number of posts : 265
Age : 41
Lokacija : Koceljeva
Registration date : 2008-02-04

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyTue Feb 05, 2008 9:10 am

U pravu si nije lose!!
Back to top Go down
http://c0de-error.editboard.com
~ L e G i O n A r ~
Admin
Admin
~ L e G i O n A r ~


Male Number of posts : 720
Age : 33
Lokacija : Koceljeva
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyTue Feb 05, 2008 12:30 pm

nemam vremena da citam!!!
Back to top Go down
http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=27226
SkaZi
Admin
Admin
SkaZi


Male Number of posts : 1185
Age : 33
Lokacija : ides levo, pa skrenes desno, pa prva levo i tu sam
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyTue Feb 05, 2008 7:54 pm

da mi smo zauzeti mislim skola owo ono i tako to...
Back to top Go down
https://skazi.serbianforum.info
~ L e G i O n A r ~
Admin
Admin
~ L e G i O n A r ~


Male Number of posts : 720
Age : 33
Lokacija : Koceljeva
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyTue Feb 05, 2008 9:02 pm

da idemo ujutru u skolu bilo bi o.k. ali ovako nema sanse!!
Back to top Go down
http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=27226
Ghost_Rider
Admin
Admin
Ghost_Rider


Male Number of posts : 371
Age : 35
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyTue Feb 05, 2008 10:46 pm

pa da i to je tema koja je vezana za sex!!!! J*** vas u školi kao majmune...eto sexa!!!!!!!!!! xexexe Laughing Laughing Laughing

SkaZi wrote:
da mi smo zauzeti mislim skola owo ono i tako to...
Back to top Go down
SkaZi
Admin
Admin
SkaZi


Male Number of posts : 1185
Age : 33
Lokacija : ides levo, pa skrenes desno, pa prva levo i tu sam
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyWed Feb 06, 2008 12:33 am

Sto tebi je bolje u skoli??
Back to top Go down
https://skazi.serbianforum.info
SkaZi
Admin
Admin
SkaZi


Male Number of posts : 1185
Age : 33
Lokacija : ides levo, pa skrenes desno, pa prva levo i tu sam
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyWed Feb 06, 2008 8:43 pm

~ L e G i O n A r ~ wrote:
da idemo ujutru u skolu bilo bi o.k. ali ovako nema sanse!!
ne daj Boze da idemo pre podne u skolu...ne znam sta cu raditi sledece god. kad budem I smena...
Back to top Go down
https://skazi.serbianforum.info
~ L e G i O n A r ~
Admin
Admin
~ L e G i O n A r ~


Male Number of posts : 720
Age : 33
Lokacija : Koceljeva
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyWed Feb 06, 2008 11:44 pm

sto bolje je da idemo u I smenu!!
Back to top Go down
http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=27226
SkaZi
Admin
Admin
SkaZi


Male Number of posts : 1185
Age : 33
Lokacija : ides levo, pa skrenes desno, pa prva levo i tu sam
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyThu Feb 07, 2008 1:52 am

mozda tebi sine al ja ne znam kako cu ustajati...
Back to top Go down
https://skazi.serbianforum.info
~ L e G i O n A r ~
Admin
Admin
~ L e G i O n A r ~


Male Number of posts : 720
Age : 33
Lokacija : Koceljeva
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyThu Feb 07, 2008 11:51 pm

pa meni je bolje!!
Back to top Go down
http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=27226
baltazar
Napredni član
Napredni član
baltazar


Male Number of posts : 265
Age : 41
Lokacija : Koceljeva
Registration date : 2008-02-04

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyFri Feb 08, 2008 9:40 am

Odoste u off topic
Back to top Go down
http://c0de-error.editboard.com
Ghost_Rider
Admin
Admin
Ghost_Rider


Male Number of posts : 371
Age : 35
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptyFri Feb 08, 2008 11:55 pm

Autor: Jera01


Bilo je to nedavno. U Novom Sadu radio sam kao DJ. Inace sam Jagodinac. Zurka je bila full,ribe svuda okolo,pili smo... Bilo je oko 2 sata ujutru,kada je vec zurka bila u najvecem haosu,u mom prostoru dosla je jedna plavusa,da ne kazem najbolja ali xtra riba. Imala je plavu kosu,veoma veliku i xtra oblikovanu guzu,i najbolje grudi koje sam ja ikada video. Dosla je do mene da pita da joj pustim neku pesmu. Rekao sam joj Ok mache,sledeca je tvoja. Kada se zavrslila i njena pesma,pitala me je odakle sam i sve ono znate vec... U pola njenog pricanja,rekao sam joj,Gore ima slobodnih soba,na sta mi je ona odgovorila,"Ja sam mislila da je ovo samo discoteca,i da nema soba"... Pitao sam je: "Pa jel hoces da odemo gore",a ona je rekla "Zasto da ne..". Odmah sam znao da je to moja sansa. Popeli smo se na sprat gde je bila i moja soba na kojoj pise DJ ROOM Wink. Ugasio sam svetlo. Ona je sela na krevet,tako da sam joj ja prisao i njena usta su bila na mom vec odavno nabreklom penisu. Osetila je to i rekla "Axx maco,zhelis me?" To me je posebno napalilo. Izvadila je moj penis i pocela da ga drka i da se igra sa njim,u cemu sam uzivao. Rekao sam joj"Hajde sada malo da ga blajvis" a ona je rekla "Nikad nisam do sada pushila" na sta sam joj odgovorio"Sada ces" nasmejao sam se i stavio penis u u usta. Pusila ga je sjajno,kao da je to radila i pre. Iz njenog dubokog dekolte virele su najbolje grudi ikada,na koje se i sad najvise palim. Skinuo sam joj majicu,brus. Svoj penis stavio sam izmedju njenih grudi,i poceo da ga trljam. To je nju posebno palilo,tako da je ubrzo svrsila. Zelela je da je jebem. Nisam hteo odmah da joj ga stavim,zeleo sam da gledam tu njenu ceznju u ocima,tako da sam je svojim glavicem mazio po njenoj navlazenoj pickici. Posle nekog vremena,nabio sam joj svoju nabreklu kitu. Jebali smo se u raznim pozama... Dok je tekla zurka,ja sam je razvaljivao od kurca. Bili smo blizu zavrsnice,a ona mi je rekla" Zelim da mi svrsis na moje nabrekle brdavice" na sta sam joj odg "Naravno mace,samo jos malo".. Posle 10-ak minuta izvadio sam ga iz njene vlazne pickice,prislonio ga na njene grudi,i u lagano trljanje,svrsio sam kao nikada u svom zivotu. Lezali smo dugo i pricali. I dan danas smo u kontaktu i imamo sex non-stop i extra nam je.. Ali takvu rasnu jebacicu necu nikada zaboraviti i tu vrelu rodjendansku noc.
Back to top Go down
SkaZi
Admin
Admin
SkaZi


Male Number of posts : 1185
Age : 33
Lokacija : ides levo, pa skrenes desno, pa prva levo i tu sam
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptySat Feb 09, 2008 6:55 pm

pa ne mozes kad legionar samo misli na skolu...hehehehehe
Back to top Go down
https://skazi.serbianforum.info
~ L e G i O n A r ~
Admin
Admin
~ L e G i O n A r ~


Male Number of posts : 720
Age : 33
Lokacija : Koceljeva
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptySat Feb 09, 2008 7:34 pm

nabreko mi se od price lol!
Back to top Go down
http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=27226
SkaZi
Admin
Admin
SkaZi


Male Number of posts : 1185
Age : 33
Lokacija : ides levo, pa skrenes desno, pa prva levo i tu sam
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptySat Feb 09, 2008 8:12 pm

xexexexexexe
Back to top Go down
https://skazi.serbianforum.info
Ghost_Rider
Admin
Admin
Ghost_Rider


Male Number of posts : 371
Age : 35
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptySun Feb 10, 2008 12:11 am

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
Back to top Go down
~ L e G i O n A r ~
Admin
Admin
~ L e G i O n A r ~


Male Number of posts : 720
Age : 33
Lokacija : Koceljeva
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptySun Feb 10, 2008 11:53 am

Autobus

Bilo je to za vreme one inflacije,ljudi nisu imali sta da jedu,a kamoli da se voze,Autobusi skoro dolaze do raspadanja koliko su bili puni,kada su naravno vozili,strasno vreme je bilo,ja neznam ni dali sam tada imao osamnaest godina.Neznam koje godine je to tacno bilo,ali bila je vrucina,masa naroda stoji na autobuskoj stanici,ceka da udje u autobus koji upravo staje na autobusko stajaliste.Vozac izlazi sav znojav sakoro skroz otkopcanom kosuljom i kaze polazak za 10 minuta,ali neverujem dacete svi moci uci jer vas je previse.Ja tada neznam ni dali sam napunio 18 god. zelim ici bas tim Busom.Razgedam okolo,sva neka smorena lica,poneka dobra riba,sve kratko obuceno i naravno tanko,kod nekih providno,sto zbog stofa sto zbog vrucine,pa se sve lepi za telo.

Ja u nekoj tankoj majici i jos tanjem svilenom sorcu,sorc! koji nikada nebih vise obukao,ali jebiga nigde novca oblacilo se sta se stiglo i malo samo da nebi goli isli.Posle mozda nekih 20 minuta eto ponovo vozaca,ceka da proveri karte i sva ona masa ulazi od nekih Autobusa,ja se razmisljam opet ce mi biti neki alkos ispred mene i bazditi nekih dva ipo sata,na alkohol.Pogledah ispred sebe videh par ON otprilike 45god. ona nekih 40-42 god.obadvoje osuncani do kraja,jos malo pa crnci, imali su super tela .mozda je ona imala malo vecu guzu,ali ne previse.Pogledah njega majca i isti model sorca kao i ja samo boja nije,pa vidi se da nisam jedini ovako jadan pomislih se,ali ja ne nosim leti gace pomislih imam jednu prednost,hehe! opustenije!!Ona plava majca bez brusa,odmah sam zapazio ogrome bradavice i bela suknja skoro providna malo navise kolena,pa lep su par pomislih,a ona super riba.Stadoh ja iza tipa,ulazimo polako,a u Busu ve c popunjena sva sedista,opet dva ipo sata stajanja pomislih i jos idemo autobusom koji ima mala sedista,mislim nema velika,pa da se covek negde navali,ali ne ovako vise ljudi staju,kakva beda samo!!Usli smo u Bus i kako se pomerasmo ja iza tog tipa,narod se sve vise gura i mi dodjosmo skoro do kraja Busa.Masa naroda je toliko gurala da smo takoreci bili telo uz telo.Stali smo najzad i ja stojim direktno iza tipa i osecam mu guzove i to jos samo fali da mi se digne kurac,jer je bio bas izmedju njegovi guzova,bruka pomislih.Pricaju oni i ja cujem on se zove Branko,a ona Mira.Stajacemo dokraja rece Mira,okrenuta Branku ledjima,izgleda tako kaze Branko.Bus polazi iposle nekoliko minuta staje na jos jednoj stanici.Ponovo ulazi masa ljudi i jos gore stiskanje bukvalno niko nije mogao pasti na pod i da je skroz podigao noge,ako bi to uspeo.U toj guzvi Branko je bio neznam kako odguran iza Mire tako da je sada Mira direktno prilepljena uz mene,osecao sam joj sise kao da nema majcu osecao sam joj noge takoreci celo telo toliko je bilo toplo u Busu da je bilo cinimi se 60 stepeni kuvanje od toplote.Sa moje desne strane mi je bila zalepljena neka gospodja otprilike 50god. sa ogromin sisama bez Brusa dalo se primetiti posto je moja desna ruka bila izmedju njenih sisa spustena nadole nisam je mogao pomeriti od one mase naroda u Busumislim da nas je bilo 100 ljudi u tom Busu.Dama je imala neki tanki sorc i ona je opkoracila moju desnu nogu tako da sam joj bukvalno osecao picku na mojoj nozi.Levom rukom sam drzao za gornju sipku tek reda radi jer se niko nije trebao drzati.Kako je autobus izlazio iz grada i od truckanja je dami pored mene medjunozije sve mokrije i sve vise bilo uz moju nogu,prijalo joj je koliko sam primetio.Mira ispred mene gleda me kad,kad iako su i ona i Branko nosili naocare njene su bile svetlije i mogao sam videti kada me je gledala.Meni se polako ali sigurno digao kurac sto od Dame pored mene sto od Mire,a Mira je to sigurno 1000% posto osetila i primetio sam joj osmeh na licu,prvo nisam znao kako ce reagovati,ali nisam imao kuda.Iz sve snage sam polako pomerio desnu ruku ka Miri jer sto sam je vise gledao sve mi je bila lepsa,a moj kurac joj je bio na stomaku tik iznad picke i sa donjim delom kurca i mudima sam joj osecao picku.Moju desnu ruku sam uspeo malo staviti na njen gornji deo guze i bas sam osetio koliko je Branko bio prilepljen uz nju,sacekao sam reakciju od obadvoje,ali se niko nije bunio pa sam ostavio ruku tu.Mira me je sada vec sa smeskom duze gledala.Odjednom me je neko uhvatio za desnu ruku i cimao ka donjem delu guze,u momentu sam se preznojio jer nisam ni mogao videti ko je niti sam hteo pogledati.Polako mic po mic svako ponesto prica,a ja uz pomoc sa tudjom rukom sam imao Mirin guz u ruci i jos vise me je iznenadilo to sto joj je suknja bila podignuta skoro skroz preko guze, pogledao sam je smeskala se pricala nesto sa Brankom,a Branko je isto osecao moju ruku i kada sam hteo povuci ruku ta tudja ruka me je jako stegla da ostanem na tom mestu i primetio sam da je to Brankova ruka.Polako sam spustao ruku jos nize i napipao vrhom prstima nesto masno i skroz mokro pa jebote on je izvadio kurac i kada sam hteo povuci ruku nagore jos me je ostro pogledao tako da mi je gurao ruku ka njenoj picki i guza joj je bila veca nego sto sam zamislio,dohvatio sam vrhovima prstiju njenu guznu rupu i njegov kurac koji je otprilike usao do pola u njenu picku.To ih je toliko napalilo da je Mira stavila glavu na moje grudi.Nekoliko minuta kasnije je nekako izvadio kurac sav mokar i sada je njegov kurac bio u mojoj ruci,bas dobro parce,nevolim kurceve,ali je ipak ovaj kurac bio u mojoj ruci,ja sam ga nekoliko puta stegao i on je poceo da mi puni ruku sperme,jebote kakav bedak pomislih.Meni kurac skoro puca a on mi svrsav u ruku.Posle nekoliko trenutaka me je Mira uhvatila za kurac i jedva izvadila iz gaca,samo se osmehnula i rekla mmmm….. samo koliko ga je uhvatila poceo sam da svrsavam,toliko sam bio napaljen kao Pas.Svrsio sam joj u ruku,ali mi se kurac nije spustio,ona je to primetila i jedva mi okrenula ledja tako da je moj goli i mokri kurac bio izmedju njene guze,jedva sam se malo spustio i kurac mi je polako klizio u Mirinu picku desnom rukom samje uhvatio sa dlakavu picku ,a tu je bio I Brankov kurac to jest dodirivao mi je ruku i polako je sve tvrdji postajao.kako se Bus truckao tako sam sitno nabijao Miri kurac u picku i jedva do pola,i nisam mogao svrsiti,onda sam osetio kako me je Branko uhvatio za muda i ja sam nekoliko minuta kasnije punio Mirinu rupu i polako sam ga vadio iz picke i nasao se izmedju njenih lepih guzova onako mokar i podmazan se nije skroz spustio bio je jos uvek poludignut.kako je pomalo klizio nasao je Mirinu guzu i polako je pritiskao i postajao opet tvrdji,koliko sam primetio prijalo joj je i ja sam posle nekolko minuta napunio Mirinu Guzu jer je bila bas uska i bas mi je prijalo.Onda smo se upoznali i malo popricali kada je Bus stao i izaslo je nekoliko ljudi i sediste pored prozora pored mene postaje slobodno ja sednem na njega i ponovo ulazi masa naroda i sve se vise guraju,tako da Dama koja je stajala kraj mene,mi je sada skoro sela u krilo,bukvalno joj je ogromna guza bila ispred mog lica i polako me je pocela da pritiska i posto nisam uspeo da odgurnem toliko naroda sam je cimnuo nadole i ona mi je sela u krilo i rekla izvini!!!Ma nista strasno samo vi sedite rekoh ljubazno jer mi je pola kurca bilo napolju i kurac mi je bio tacno izmedju njenih guzova.Bas vam hvala rece Dama sto mi je sedela u krilu,ja sam Nada rece i ja joj rekoh moje ime,bas imate lepo ime rekoh ja se uvek nadam i mi se zajedno nasmejasmo.Polako sam joj stavio ruku ispod sise,sacekao na reakciju,nije se bunila tako da sam joj ruku stavio ispod majice i uhvatio ogromnre sise sa ogromnim orleonima i do danas ogromnim bradavicama,kao palac nikada do danas nisam imao vece u ruci.Poprilicno joj je prijalo i meni se bas digao kurac ona je to osetila.Polako sam joj cimao sorc u stranu koliko je to bilo moguce i napipao picketinu koja je bila ne vlazna nego mokra.Koliko sam mogao gurao sam joj kurac jedva je ulazio dopola,ali sam dvaputa svrsioi koliko sam primetio i ona.Dolazila je stanica i narod je poceo da izlaz i ona je rekla hvala i sve najlepse mozda se nekada vidimo na nekom boljem mestu,ja zivim u Nadi rekoh i iskreno Nadam se rekoh.Otisla je,a Branko me zamolio da malo sedne,ja sam ustao jedva nekako i sada sam imao Miru njenu guzu i picku na raspolaganju.Hvatao sam je ispod suknje unutar guze i picke bila je sva mokra i znojava kao i ja i meni se opet poceo dize kurac.dala je predlog da sednemo.Tako da sam ja seo Branku u krilo,a ona je malo zadigla suknju i sela meni u krilo.Ona je ispod suknje izvadila moj kurac iz sorca malo se nadigla,ja sam joj malo rasirio guzove i ona je sela na moj kurac.Kakva divota sedis Coveku u krilu,a njegova zena se tebi nasadjuje na kurac,ali i njemu se kurac bas digo,Bilo mi je svejedno dok mi je Mira sedela Na kurcu.Onda je usledilo najgore;Uhvatio mi je sorc i tako jako i bolno povukao koliko je mogao nadole da sam umalo urliknuo.Sada je njegov kurac bio tacno na ulazu u moje dupe,a posto smo svi znojavi i mokri bili,mjic po mic polako ali sigurno mi je nabijao kurac,jebao sam i bio sam i sam jeban i sve me je vise naticao na kurac,mislio sam da ustanem,ali gde cu Mira mi je na kurcu,pa jebiga pomislih se boli,ali ako zelis da jebes moras i da se zrtvujes pa makar i vlastito dupe.Polako ali sigurno mi je nabio do samih jaja imao jedebeo kurac tako da me je dosta bolelo,ali posle nekog vremena,je postalo prijatnije onda sam osetio da mi puni dupe spermom i osetio sam kako pulsira,od tog osecaja sam i ja punio Miru,neznam vise koliko puta mi je Branko napunio spermom dupe i neznam koliko sam puta ja napunio Miru,znam da s rekli trebao da izadjemo na stanici,Polako smo spakovali kurceve u sorceve,a meni se cedila sperma iz dupeta kao i Miri iz picke.Dajte mi bar telefon da se vidimo na nekom drugom mestu rekoh,narvo da su mi dali pozdravismo se i oni odose.Posle 5 dana smo se ponovo nasli,bio sam kod njih,ali o tome drugi put.SLEDI NASTAVAK!!!!!!!!
Back to top Go down
http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=27226
Ghost_Rider
Admin
Admin
Ghost_Rider


Male Number of posts : 371
Age : 35
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptySun Feb 10, 2008 4:27 pm

Autor: pesmabroj13


Sad te vec znam ,mogu da osetim miris tvog tela i kad nismo zajedno spremam se za izlazak ,jedva cekam da te opet vidim telo sveze, izdepilirano mirise na losion , secer i orasi, polako oblacim brus od crne cipke i iste takve tange sa malim cvetom na donjem delu ledja....znam sad sta vec da ocekujem, znam kakvo si mi uzivanje pruzio prosli put osetim uzbudjenje i pozitivnu tremu, ali, straha nema....sminkam se a kroz glavu mi prolaze slike naseg proslog susreta... Dolazim na staro mesto vec si tu cekas me cmokic u obraz, zbog javnog mesta i tvoj dah na mom vratu samo za momenat.Dok zavrsis pice uzecu sladoled...svesna sam tvog pogleda dok prebiram kasikicom po porciji i sad znam ...sasvim lagano uzivam u sladoledu i znam da te i to pali jer pokretima ti pokazujem da ce i tebi da se desi bas to sto se desava hladnim kuglama na mom jeziku...istopicu te! Gde cemo danas-pitas Ne znam , mogli bi ostati samo u kolima Mrstis se... Opusti se decko bice lepo Vozis van grada,i skreces na neko skrovito mesto, tvoji vreli prsti prolaze kroz moju kosu, ljubis me po vratu, skidam ti kosulju ,prstima ti lagano dodirujem grudi, stomak sve do kaisa dok se strasno ljubimo oslobadjam ti kopcu, ti mi vec svlacis farmerke i samo me ovlaz poljubis u skomak, ne dozvoljavam ti da se spustis dole,sedis zavaljen na sedistu i ja sam ti vec u krilu, samo mi pomeras gacice u stranu i polako ulazis u mene , prvo samo malo, dok je moja guza u tvojim rukama , malo se izdignem a onda naglo spustim....pokusavas da vodis igru da nas ubrzas ali ne...ovog puta nismo na podijumu, ovog puta si ti izabran za ovaj ples ,a , vodicu te ja...sasvim lagano, ritmicki... ti uzivaj.LJubis moje grudi , nezno mi grickas bradavice,sad sam vec sasvim mirna u tvom krilu osetim tvoje blage trzaje u sebi, osetim i znam da bi me sad najradije okrenuo i divlje uzeo od pozadi ali prepustas se mom slatkom mucenju.Spustam tvoju ruku da me dodirnes dole dok si unutra, igras se samnom, znas da ni sama necu izdrzati jos puno, tacno znas da me dotaknes gde treba ubrzavam ritam ,osetim plimu strasti i kod sebe i kod tebe, napravili smo poplavu, osetis li kako je sve ,mokro, toplo i lepljivo od nasih sokova, sad me vec ne slusas sasvim malo pojacavas pokrete jer osetis da se jako priblizio moj orgazam izlivas svoje sokove po mom stomaku....dok se jos uvek trudim da dodjem do daha od siline orgazma sapuces mi "e sad idem da je ljubim....."
Back to top Go down
SkaZi
Admin
Admin
SkaZi


Male Number of posts : 1185
Age : 33
Lokacija : ides levo, pa skrenes desno, pa prva levo i tu sam
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptySat Feb 16, 2008 10:12 pm

u jbt..niste normalni..
Back to top Go down
https://skazi.serbianforum.info
Archer
Profi član
Profi član
Archer


Male Number of posts : 718
Age : 31
Lokacija : Kamenica city
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... EmptySun Feb 17, 2008 12:39 am

nisu
Back to top Go down
http://bux.to/?r=4rcher
Sponsored content





Erotske priče... Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... Empty

Back to top Go down
 
Erotske priče...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Koceljeva forum :: Život :: Sex-
Jump to: