Koceljeva forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Koceljeva forum

We are the greatest
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Meridian Super Liga

Go down 
AuthorMessage
popce_PFC
Član
Član
popce_PFC


Number of posts : 188
Registration date : 2008-02-10

Meridian Super Liga Empty
PostSubject: Meridian Super Liga   Meridian Super Liga EmptyWed Feb 13, 2008 3:23 am

"Odluka o derbiju sramotna"
Meridian Super Liga 108815999947b16eb9cdefa384443000_big
Odluka Komisije za žalbe Zajednice fudbalskih prvoligaša Srbije da se predstojeći "večiti derbi", zakazan za 1. mart, zbog kazne izrečene Crvenoj zvezdi ipak igra pred praznim tribinama naišla je na osudu iz redova oba beogradska kluba.
Trener Crvene zvezde Aleksandar Janković nadao se da će žalba biti usvojena:

"Čemu derbi bez naših i bez Partizanovih navijača? Nemam dalji komentar, razočaran sam jer sam se nadao da će naša žalba biti usvojena. Velika je šteta za sve nas. Uvek mi moramo da budemo u svemu prvi. Možda da subotom u 11 igramo na Adi za bodove. Mogao bi neko da donese i takvu odluku. Svi smo odrasli uz derbi i da nije bilo navijača svih ovih godina on ne bi predstavljao tako značajnu utakmicu. Ovo je još jedan u nizu udaraca za srpski fudbal, ali moramo da se pomirimo sa tom odlukom. Biće to prvi derbi bez publike, što je apsurdna situacija”, rekao je Janković.

Ognjen Koroman je bio mnogo oštriji:

"Ne bi trebalo ni da se igra prvenstvo. Ajmo sve da otkažemo. Ovo je sramota. Zbog ovoga bi trebalo staviti katanac na savez. Derbi je vrlo značajan za nas igrače, a naročito za navijače. Mogu da zamislim koliko će biti jadno kada izađemo na teren", izjavio je Koroman.

Trener Partizana Slaviša Jokanovića bio je mnogo odmereniji:

"Ne bih da ulazim previše u problematiku, ali u svakom slučaju fudbal se igra za publiku. Ne bih da ocenjujem da li je odluka ispravna, jer kao profesionalac moram da je poštujem. Derbi ne bi bio to što jeste da nije bilo navijača", rekao je Jokanović.

"Šteta. Žao mi je, jer nije isto kada istrčite na teren i čujete navijače koji vas nose i kada igrate kao u pozorištu, odnosno kao na treningu", kaže kapiten Partizana Stevan Jovetić.

"Večiti derbi" igraće se 1. marta, u prvom kolu prolećnog dela sezone, pred praznim tribinama, zbog kazne Crvenoj zvezdi sa 3 utakmice bez prisustva publike, zbog incidenata na prvenstvenoj utakmici sa Hajdukom iz Kule, kada je povređen pripadnik MUP-a Srbije Nebojša Trajković.
Back to top Go down
 
Meridian Super Liga
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ENGLESKA LIGA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Koceljeva forum :: Sport :: Fudbal-
Jump to: