Koceljeva forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Koceljeva forum

We are the greatest
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Sta mislite o ovome...

Go down 
4 posters
AuthorMessage
popce_PFC
Član
Član
popce_PFC


Number of posts : 188
Registration date : 2008-02-10

Sta mislite o ovome... Empty
PostSubject: Sta mislite o ovome...   Sta mislite o ovome... EmptyMon Feb 11, 2008 2:46 am

Evo citiram jednog decka...

Quote :
Evo i ja se odlučih da započnem neku temu.
Dugo sam razmišljao o ovome te sam hteo da podelim sa vama i iz radoznalosti čujem vaše stavove.
Od malena sam bio svedok neprikrivenih dela pojedinih starih žena koje su navodno pomagale ljudima u rešavanju nekih kritičnih problema.
Naime,govorim o onima koji se bave alternativnim i nadasve neprihvatljivim delima.
Svuda po Srbiji naćićete bez problema neki babicu koja obično živi u nekoj zabiti koja bi vam "salila stravu" ili "otklonila negativnu magiju".
Da ne bih zabunjivao preićiću na stvar tako što ću ispričati svoju priču.
Sećam se da sam imao oko 5-6 godina kada me je moja baba povela kod jedne svoje prijateljice kako bi mi "izlila stravu".Neki od vas znaju o čemu je reč a drugi neka me pitaju ako žele znati.U tom periodu sam bio baš isciman ( jednim delom što sam pao sa visoke poyide i nekim slučajem preživeo sa blagim potresom mozgra).Imao sam nemiran san i stalno sam se brecao.Kada je ta žena bacila olovo u vodu stvarale su se figure koje su me zaista zbunile.Bilo je tu svega, figure: čoveka, psa, automobila.Kada sam se bolje zagledao u sve to ne znam kako ali sam povezao u podsvesti sve te figure sa mojim ličnim strahovima.Posle toga moj strah je nestao.Valjda to mogu okarakterisati kao nekakav "placebo efekat".
U mom kraju ima i jedna žena koja je na široko poznata.I ona "izliva strah" što sam skoro i kod nje uradio.Da napomenem ove stvari me strašno intersuju te sam krenuo u malo istraživanje kako bih saznao sve o tim stvarima.Ona je na osnovu olovnih figura zaključila da se opet radi o mom strahu od automobilskih udesa.To i jeste fora - strašno me to plaši!Zato i danas nemam položen vozački.
Ta žena radi i druge stvari.Na primer, ne znam da li ste čuli, namešta želudac.Često ste čuli da ljudi pod stresom uvek pate od stomačnih tegoba.Ona to radi i vrlo uspešno jer sam ja jedan od tih ljudi sa čestim problemima sa stomakom.Čak se i jedan lekar zainteresovao za to i počeo da se obučava kod nje.Sada isto to radi mnogim ljudima i ja sam ćesto prisutan u njegovoj ordinaciji.Ljudi su počeli da veruju u te stvari.
Uglavnom se te žene bave i tim nekim višim sferama kao što je skidanje uroka i kletve.
I interesantno je to da su te osobe vrlo religiozne i poštujući pravila crkve i vere one takve stvari ne rade na petak i praznike.Neke od njih poznaju i sveštenici koji su sasvim dobro upućeni u njihova dela.
Imao sam priliku da upoznam jednu ženu iz Rakovice o kojoj je čak i napisana knjiga.zaista neverovatne stvari je rekla i ostao sam zabazeknut.Videvši moju sliku žena se prepala i rekla da vidi krš eksera u mojoj glavi.To je navodno značilo da sam u brigama.Nisam to ozbiljno shvatao.Moje psihočko stanje se pogoršalo te sam na kraju i bio žrtva jednog od psihičkih poremećaja.
Tek kada sam to doživeo počeo sam malo da verujem i da se interesujem.Pročitao sam knjigu o njoj i njenim delima i ostao bez teksta.To je bio još jedan od dokaza da ima Boga i da svet i sam univerzum nije ni malo jednostavan ni shvatljiv.
Toliko od mene za sad.
Želim da čujem vas.
Back to top Go down
Phoenix_Girl
Napredni član
Napredni član
Phoenix_Girl


Female Number of posts : 313
Age : 30
Lokacija : Somwhere I belong
Registration date : 2008-02-13

Sta mislite o ovome... Empty
PostSubject: Re: Sta mislite o ovome...   Sta mislite o ovome... EmptyThu Feb 21, 2008 8:27 pm

da,o tome sam slushala...
werujem u takwe stwari zaista...kao i u paranormalne....
Back to top Go down
http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=34365
**break_down**
Član
Član



Number of posts : 141
Registration date : 2008-02-21

Sta mislite o ovome... Empty
PostSubject: Re: Sta mislite o ovome...   Sta mislite o ovome... EmptyThu Feb 21, 2008 10:41 pm

--DeeDee-- wrote:
da,o tome sam slushala...
werujem u takwe stwari zaista...kao i u paranormalne....
Back to top Go down
~ L e G i O n A r ~
Admin
Admin
~ L e G i O n A r ~


Male Number of posts : 720
Age : 33
Lokacija : Koceljeva
Registration date : 2008-02-02

Sta mislite o ovome... Empty
PostSubject: Re: Sta mislite o ovome...   Sta mislite o ovome... EmptyFri Feb 22, 2008 12:48 am

i ja isto!!
Back to top Go down
http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=27226
Sponsored content





Sta mislite o ovome... Empty
PostSubject: Re: Sta mislite o ovome...   Sta mislite o ovome... Empty

Back to top Go down
 
Sta mislite o ovome...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» /*/STA MISLITE O FENSERIMA?!*/*

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Koceljeva forum :: Zabava :: Natprirodne pojave i misterije-
Jump to: