Koceljeva forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Koceljeva forum

We are the greatest
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Erotske priče...

Go down 
+5
~ L e G i O n A r ~
baltazar
LiVe4MuSic :)
SkaZi
Ghost_Rider
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
~ L e G i O n A r ~
Admin
Admin
~ L e G i O n A r ~


Male Number of posts : 720
Age : 33
Lokacija : Koceljeva
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... - Page 2 EmptySun Feb 17, 2008 4:35 am

znamo Twisted Evil
Back to top Go down
http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=27226
^Gladiator^
Početnik
^Gladiator^


Male Number of posts : 8
Age : 35
Lokacija : Valjevo
Registration date : 2008-02-20

Erotske priče... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... - Page 2 EmptyWed Feb 20, 2008 12:55 am

Kao sto srpska poslovica kaze:Jebem jebem i jebacu ko procita i njega cu Smile lol!
Back to top Go down
http://www.myspace.com/real_madrid_boy
~ L e G i O n A r ~
Admin
Admin
~ L e G i O n A r ~


Male Number of posts : 720
Age : 33
Lokacija : Koceljeva
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... - Page 2 EmptyThu Feb 21, 2008 12:10 am

e mene bogami neces lol!

ALI STVARNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=27226
Ghost_Rider
Admin
Admin
Ghost_Rider


Male Number of posts : 371
Age : 35
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... - Page 2 EmptyThu Feb 28, 2008 1:09 am

Veoma rano sam otišao trbuhom za kruhom i zaposlio se u mariboru, gdje sam upoznao Maju jako lijepu simpatičnu žensku. Inače sam imao sreću i mnogo čitao u životu pa mi uspostava kontakta sa suprotnim polom nije bila problem.

Jednog popodneva smo šetajući susreli njenu majku zakoju inače po izgledu nikad ne bih rekao da joj je mama već starija sestra. Pošto smo se upoznali pozvao sam je da ide sa nama na kavicu, naravno da je prihvatila i vrijeme na kavici je nekako brzo prohujalo.

Po njenom ponašanju sam vidio da me je prihvatila a to je potrvrdio i poziv da dođem na sutrašnji nedjeljnji ručak.

Bio je to poziv koji nisam namjeravao da odbacim i doista je bilo jedinstveno, naravno da sam za mamicu ponio buket divnih žutih ruža, solidno uređen dvosobni stan ručak ukusan a i čavrljanje uz to.
Nije im smetalo da sam južnjak kako su nas nazivali uveče kad sam polazio u samski dom gdje sam stanovao učinio sam to nevoljko jer samske domove nikada nisam volio.

Ta naša druženja su bila svaki vikend i doista smo se na neki način zbližili, poznavali smo se tri mjeseca i jednog dana mi je Maja odala da mama u iduću subotu slavi rođendan ali da je to tajna i da će bit super provod.

Doista kad sam se pojavio ambijent je bio savršen predao sam joj poklon uz obaveznibuket ruža još na ulazu i pošto mi je ona otvorila vrata pružio sam joj poklon uz čestitku i želio sam ju poljubiti u lice ali me iznenadila stisnuvši svoje usne na moje i prije no što sam se snašao osjetio sam njen jezik u svojim ustima
naravno iznenadio sam se a ona se odmakla i nasmijala te me uhvatila za ruku i povela prema sobi gdje su već sjedili njihovi prijatelji.
Sve je teklo super dok muž njene prijateljice već pijan nije počeo da me provocira kao južnjak došao da jede njihov kruh.

Bilo mi je jako neprijatno ali Maja me pozvala u sobu da mi pokaže poklone koje je dobila njena mama.
Čim smo ušli u sobu počeli smo da se ljubimo a ja sam ju upozoravao da bi mama mogla da dođe, ne, ne plaši se oni su popili i neće nas uznemiravati.
Ljubili smo se a ja sam mislio na jezik njene majke koji kao da mi je bio u ustima.
Prekinula nas je galama jer je pijani gospodin odlazio bučno i nezadovoljno.
Kad su gosti otišli njena majka nas je pozvala da popijemo kavicu koju je skuhala, diskretno kucajući na vrata.

Sjedili smo tako i pili kavu kuhinja je bila u neredu
naravno suđa je bio na sve strane.
Popivši kavicu htio sam se pozdraviti sa njima i krenuti
nazad u samski ali je njena mama rekla o kasno je
a samski daleko prespavat ćeš ovdje i onako Maja i ja spavamo u spavaćoj sobi ti možeš u njenoj sobi da prespavaš, no složio sam se da ostanem zašto da ne spavanje tu će bit ljepše no u samskom.
Ništa nećemo da pospremamo rekla je mama ujutro ćemo jer kasno je otišle su u kupatilo da se presvuku i pripreme za spavanje a ja sam ostao da zapalim još jednu cigaretu.

Bila su dosta glasne simijale su se u kupatilu no konačno su izašle iz kupatila u tankim spavaćicama kroz koje su se nazirala njihova tijela a dekolte otkrivao njihove grudi koje su se slobodno njihale bez grudnjaka.

Pošao sam u kupatilo Maja mi je posudila četkicu i pastu za zube i ja sam završio sa toaletom a njih dvije sam zatekao u kuhinji, poželjeli smo si laku noć one su otišle u spavaću sobu a ja u Majinu sobu baš sam skinuo košulju i kravat a pošto potkošulje nisam ni imao bio sam gol do pojasa i počeo da skidam hlače
kad me je maja pozvala da dođem jer im svjetlo ne radi da vidim pogledam zbog čega.

Naravno da sam znao šta je sijalica je crla i zamijenio sam je i usput ispričao vic, ma meni se još ne spava sjedi tu da pričamo viceve rekla joj je mama, .
One su legle a ja sam sjeo na kraj kreveta gdje je ležala maja i počeo da pričam smijale su se do besvijesti. No kad su i one počele da zijevaju poželio sam im laku noć i pošao u Majinu sobu.
Ma daj ne moraš ić tamo krevet je velik lezi tu sa nama ali da budeš pristojan, nećkao sam se nisam imao pidjame a mamica je nastavila samo se ti skini i lezi.

Mislio sam da ugasim svjetlo i skinem hlače prije no legnem i baš kad sam ih skinuo upalila je noćnu lampicu pored kreveta, pocrvenio sam jer se primijetilo da sam uzbuđen brzo sam legao pored Maje i pokrio se.

Slijedi nastavak.
Back to top Go down
Ghost_Rider
Admin
Admin
Ghost_Rider


Male Number of posts : 371
Age : 35
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... - Page 2 EmptyThu Feb 28, 2008 1:16 am

Dogadjaj od pre neki dan dugo cu pamtiti. Pocetak dozivljaja je na stanici autbusa 26 na trgu republike u Beogradu. Guzva u gradu, saobracaj u kolapsu.....stojim na stanici i cekam prokletu 26 koje nema skoro 30 minuta.Dok sam cekao bus primetim neke dve klinke.....pa jbg i nisu bas klinke imaju po 20-tak godina. Jedna brineta ova druga plava.E ta plava mi zapadne za oko....dobra mala ima oko 170cm sise onako dobre 4 rekao bih, a tek dupe ...e tu je mala EXTRA tvrda zategnuta koja je izgledala jos tvrdje u onim crnim helankama koje je imala na sebi...plava kosa-plave oci....moj tip ribe definitivno.Osmekam je onako od glave do pete ....dobra nema sta, midnjusice na nosu i donjoj usni...Pohotna mala pomislim i nasmejem se sam sebi jbg ipak imam 35...smekam je ja tako a mala snimi i pogleda me onako ispod oka ...nasmejem joj se ona okrene ocima na drugu stranu... Stize i jebeni bus.....krkljanac zauzimaju se pozicije a mala sa drugaricom pored mene do vrata....izasli ljudi iz busa krenemo mi da ulazimo a ja se okrenem da propustim njih dve pre mene....Neka, kaze plava, mi izlazimo na prvoj udji pre nas, Ok ,izustim ja, i nekako se uguram u bus i napravim i mesta za njih dve.Plavusa se namontira tik uz mene i to na bukvalno 5 cm od mojih pantalona, Jbg bus stane krene pa tako i ona njenom buljom meni na kitu, sve pomislim Tripujes se budalo , i pokusavam da se iskuliram ali kita ne slusa digla mi se opasno na malu i njenu bulju,ali na semaforu na terazijama mala se navali onako bas dobro na mene i ja provalim da se ceska o moju karu...pogledam je vidim da vidi moj pogled ali se pravi luda skroz....kita da mi eksplodira.....uzbudjenje kakvo do sada nisam doziveo.Nesto pre stanice kaze plava drugarici E aj idemo jos koju busom meni je nesto hladno a ono smo ionako vec videle, slozi se ova druga. Stanica ,komesanje, ja se pomerim da propustim neku babu a mala isto tako i opet meni do kare.Navali se bas dobro i pocne kao sa noge na nogu a ustvari se samo dobro cese na moj nabrekli kurac....pogledam je opet pogleda i ona mene ispod oka skrene pogled i lagano se nasmesi....krene bus,a mala povuce desnu ruku unazad kao da proveri torbicu i spusti ruku na moje pantalone....uhvati me za kurac i stisne pa malo opusti stisak i pocne lagano da mi ga drka preko pantalona.....ja se sledio.....mala je prava kucka nema sta....kod crkve svetog marka vrata nisu mogla da se otvore a i niko nije izlazio iz busa pa je igra nastavljena bez prekida....mala malo stisne malo popusti ali ga se vreme drka....kita pulsira samo sto ne ekspoldira....ja sada vec hrabar spustim moju ruku na njeno tvrdo dupe....stisnem ga jako...mala samo zakoluta ocima i nastavi da ga drka.....ja nekako uspem da joj zavucem ruku u helanke i provalim da mala nema gacice na sebi......e tek tada sam izludeo...da je bila manja guzva u busu sigurno bih joj svukao helanke i izjebao tu pred svima, mada se verovatno to nebi ni desavalo da nije takva situacija,nekao sam uspeo da zavucem ruku mao dublje u njene helanke a da to nike ne provali a mala kucka samo malo rasiri noge da mi napravi prolaz za ruku.....uhvatim je za ribicu......mala se toliko napalila da je pocela cak i ubrzano da dise ....ribica obrijana....vrela vlazna......napipam jo klit nekako a ribica samo pulsira.......ja vec nisam mogao da izdrzim kita mi ekspoldirala....poceo sam da svrsavam ko manijak...provali to mala .....samo mi jace stisne kitu i glasno udahnu vazduh.....cini mi se da nije disala pola minuta....strese se mala, Valjda je i ona svrsila , pomislim i polako izucem ruku natoplenu njenim vrelim sokovima iz helanki....otvore se vrata busa i mala sa drugaricom krene napolje...kada je izasla iz busa samo mi je uputila pogled i namignula.....
Back to top Go down
_sk8er_
Član
Član
_sk8er_


Male Number of posts : 182
Age : 36
Lokacija : Tamnava
Registration date : 2008-02-23

Erotske priče... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... - Page 2 EmptyThu Feb 28, 2008 2:53 am

Sto ne promenis ime teme <za manijake>!?
Back to top Go down
willy
Član
Član
willy


Male Number of posts : 28
Age : 33
Lokacija : Tamnava
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... - Page 2 EmptyMon Mar 03, 2008 12:48 am

....lepo je kad covek rano izlapi..........
Back to top Go down
Archer
Profi član
Profi član
Archer


Male Number of posts : 718
Age : 31
Lokacija : Kamenica city
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... - Page 2 EmptyMon Mar 03, 2008 12:50 am

kako je dobro biti lud
Back to top Go down
http://bux.to/?r=4rcher
Ghost_Rider
Admin
Admin
Ghost_Rider


Male Number of posts : 371
Age : 35
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... - Page 2 EmptyTue Mar 04, 2008 1:37 am

Swi smo mi manjaci...zar ne...?
Back to top Go down
~ L e G i O n A r ~
Admin
Admin
~ L e G i O n A r ~


Male Number of posts : 720
Age : 33
Lokacija : Koceljeva
Registration date : 2008-02-02

Erotske priče... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... - Page 2 EmptyTue Mar 04, 2008 12:30 pm

tako je!!! e momci blago vama, ni brige, ni pameti!!!
Back to top Go down
http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=27226
Sponsored content





Erotske priče... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Erotske priče...   Erotske priče... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Erotske priče...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Koceljeva forum :: Život :: Sex-
Jump to: